Warsztaty dla babci i dziadka w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

16.01.2013

Drodzy Dziadkowie, pełnienie roli babci lub dziadka należy do jednych z najwspanialszych, które spełniamy w życiu. Dziadkowie potrafią poświęcić wiele czasu swoim wnukom, wysłuchać, zrozumieć, udzielić wsparcia. Często ich obecność sprzyja atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Relacje pomiędzy dziadkami a wnukami mogą dostarczyć obu pokoleniom wiele znaczących wartości.
 

Jeśli pragniecie Państwo, aby te relacje stale się rozwijały i pogłębiały to zapraszamy dziadków i babcie na spotkanie, które odbędzie się dnia 25.01.2013 r. o godz. 15.00 w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu, przy ul. 3 Maja 91 (Pomarańczowa Linia).
 

Zajęcia warsztatowe poprowadzą psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej: Urszula Koszutska i Janina Wysocka. Na spotkaniu będą omówione etapy rozwoju rodziny oraz rola dorosłych w poszczególnych cyklach rozwojowych. Spotkanie będzie trwało około 2 godzin.
 

Osoby zaineresowane proszone są o kontakt z rejestracją PPP (32 271 19 51, 883 315 363 lub mailowo – jwyppp@wp.pl

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Państwu cudownych chwil spędzonych ze swoim wnukami oraz bliskich i serdecznych relacji rodzinnych.

Urszula Koszutska
Dyrektor Poradni
Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu