Charytatywny koncert poezji śpiewanej grupy „U Studni”

16.01.2013

8 lutego godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbędzie się charytatywny koncert poezji śpiewanej grupy „U Studni” (skład SDM – Stare Dobre Małżeństwo), organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”, podczas którego będą zbierane fundusze na działalność świetlicy środowiskowej „Nasza Chata”

 

Podczas koncertu będzie można zakupić płyty zespołu z autografami członków zespołu.

Zespół „U studni” spotkał się w grupie starych przyjaciół, by stworzyć coś razem. Coś, co da nam wszystkim radość i zadowolenie ze wspólnych przedsięwzięć artystycznych i prywatnych spotkań. Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie

Bilety na koncert w cenie 35 złotych dostępne są w sprzedaży od 17 stycznia w siedzibie Stowarzyszenia „Wielka Flota Zjednoczonych Sił” w Zabrzu przy ulicy Dworcowej 9/16 oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu przy ulicy 3-go Maja 91A.