Uroczyste powitanie Nowego Roku

27.12.2012

Tradycją już stały się Sylwestry przed Domem Muzyki i Tańca. 1 stycznia zapraszamy mieszkańców do spotkania przed ratuszem, gdzie o 12.00 z wieży zabrzmi hejnał miasta. Z kolei o godz. 12.15 w kościele św. Kamila odprawiona zostanie msza święta w intencji zabrzan.

Od kilku lat zabrzanie witają Nowy Rok na świeżym powietrzu. W tym roku od godziny 23.00 do północy bawić nas będzie zespół Dwie Korony. Jak przystało na sylwestrową noc, nie zabraknie życzeń oraz pokazu sztucznych ogni. Po północy natomiast rozpocznie się dyskoteka.
1 stycznia o godz. 12.00 z wieży ratusza zabrzmi hejnał Zabrza. O godz. 12.15 w kościele św. Kamila odprawiona zostanie msza święta w intencji Miasta Zabrze i mieszkańców.