Turniej im. Henryka Bałuszyńskiego

07.12.2012

Byli piłkarze 14-krotnego mistrza Polski oraz przyjaciele Henryka Bałuszyńskiego zagrają w towarzyskim meczu na niedzielnym turnieju jego imienia.
 

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej "Pogoń" w Zabrzu odbędzie się I Mikołajkowy Turniej Halowy Trampkarzy im. Henryka Bałuszyńskiego, cenionego zawodnika i przyjaciela zabrzańskiego Górnika. Oprócz rywalizacji dwunastu zespołów z rocznika 1999 rozegrany zostanie również mecz oldbojów Górnika i przyjaciół Henryka Bałuszyńskiego.
– Udział w meczu zapowiedzieli Józek Dankowski, Darek Koseła, Mietek Agafon, Grzesiek Dziuk, Jacek Wiśniewski, Piotrek Gierczak, Grzesiu Bonk, Marek Piotrowicz, Andrzej Radek, Grzesiu Lekki, Tomek Grozmani i Sławek Kapciński – informuje Andrzej Orzeszek, który również wystąpi w tym meczu.
O tym, kto zagra w której drużynie zadecyduje losowanie. – W końcu wszyscy to przyjaciele "Balu" i jednocześnie byli piłkarze Górnika – podkreśla Orzeszek.
Spotkanie będzie trwało dwa razy 15 minut i planowo rozpocznie się o godz. 16.30. Dokładny
Więcej informacji: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/071212-przyjaciele-balu-zagraja-na-turnieju-mikolajkowym