Zabrze przestrzenią rozwoju

Impreza charytatywno-motoryzacyjna "Choinka na Gwiazdkę"

07.12.2012

8 grudnia organizowana jest w wielu miejscach w całej Polsce kolejna edycja „Ogólnopolskiej Terenowej Integracji 4×4” imprezy łączącej organizację rajdów i zabawę w terenie z akcją pomocy dzieciom z domów dziecka -„Choinka na Gwiazdkę”.

Będzie to świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w rodzinno-piknikowej atmosferze, sprawdzenia swoich umiejętności jazdy w terenie, czy doznanie emocji towarzyszących pokonywaniu terenowych przeszkód. Jednakże nadrzędnym celem, jaki przyświeca tej idei, jest niesienie wsparcia i pomocy najbardziej potrzebującym, ponieważ dochód z każdej z tych imprez przeznaczony zostanie na akcję „Choinka na Gwiazdkę”, czyli na pomoc dla lokalnych domów dziecka i domów opieki społecznej.

Zabrzańska edycja tej imprezy organizowana przez Stowarzyszenie BIGTEAM4x4 ma w tym roku wymiar szczególny, gdyż do udziału w niej zaproszona została większość klubów off-roadowych z całego województwa śląskiego. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu ok. 200 załóg, takiej ilości pojazdów terenowych na pięknej zabrzańskiej Hałdzie jeszcze nie było. Będzie na co popatrzeć i gdzie pojeździć.

Termin imprezy: 08 grudnia 2012 roku, godz. 10.00 do zmroku
Miejsce: Hałda w Zabrzu – Biskupicach, wjazd od ul. Pawliczka

Informacje: www.bigteam4x4.pl