V MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI DZIEDZICTWA PRZEMYSŁOWEGO I TURYSTYKI PODZIEMNEJ

06.12.2012

Serdecznie zapraszamy twórców rękodzieła – biżuterii artystycznej, wyrobów szydełkowych, sutaszowych, haftu, ceramiki artystycznej, witraży, kapeluszy, torebek, artykułów dekoracyjnych, artykułów z filcu, drewna, szkła, papieru i wszelkich ciekawych wyrobów do udziału w Międzynarodowych Targach Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej.
 

Zabrze – Hala MOSIR
24 i 25 maja 2013r.
Wszelkich informacji udziela Wydział Promocji i Turystyki
tel: 032 373 35 19
sekretariat_wpt@um.zabrze.pl

Szykuje się już V edycja ZABRZAŃSKICH TARGÓW. Z roku na rok rośnie liczba wystawców i przybywa zwiedzających.
Minioną edycję targów odwiedziło ponad 10 tysięcy osób, wśród prawie 70 wystawców znaleźli się przedstawiciele instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego, przedstawiciele szlaków, miast i regionów z Polski i z zagranicy ( m.in. z Francji, Niemiec, Gruzji, Tunezji, Czech, Belgii ) oraz twórcy rękodzieła, artyści i przedsiębiorcy z branży turystycznej. Cała impreza relacjonowana była podczas audycji na żywo na antenie Radia Planeta FM, TVN Meteo oraz TVN 24 oraz telewizji lokalnej.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zarezerwowania terminu 24-25 maja 2013r.
w Państwa kalendarzu.
Będzie to niepowtarzalna możliwość zaprezentowania Państwa oferty szerszemu odbiorcy, nie tylko z Zabrza i miast sąsiednich, sprzedaży Państwa produktów oraz skorzystania z promocji w mediach lokalnych i ogólnokrajowych.