Inauguracja roku akademickiego w Wydziale Organizacji i Zarządzania

03.10.2012

2 października nowy rok akademicki rozpoczęli studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Na zaproszenie prof. Mariana Turka, dziekana WOIZ w uroczystej inauguracji udział wzięli Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Miasta Zabrze oraz prof. Andrzej Karbownik, JM Rektor Politechniki Śląskiej. Zwracają się do studentów prof. Andrzej Karbownik podkreślił, że wśród najważniejszych inwestycji zmieniających największą w regionie i kraju uczelnię techniczną należy wymienić remont budynku przy ul. Roosevelta w Zabrzu. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Urząd Miejski w Zabrzu przy wsparciu funduszy z UE. Z kolei Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza zwróciła uwagę na dobrą współpracę pomiędzy miastem i wydziałem. Owocem jest stale modernizowany kampus, który w przyszłym roku powiększy się o Wydział Inżynierii Biomedycznej, czy organizowane spotkania w ramach Forum Zarządzania. Wydział wzbogaca ofertę edukacyjną miasta przyczyniając się do wzrostu jego atrakcyjności wśród młodych ludzi. Elementem inauguracji było ślubowanie studentów I roku i wręczenie dyplomów ukończenia studiów najlepszym studentom.