Finał konkursu Zielone Zabrze

27.09.2012

Od siedemnastu lat miasto Zabrze – Gmina Przyjazna Środowisku – honoruje swoich mieszkańców, którym troska o przyrodę i estetykę otoczenia nie jest obojętna.

Skromne na początku działania rozrosły się w ostatnim okresie do ogólnomiejskiego konkursu „Zielone Zabrze” obejmując swym zakresem balkony, skwery, zieleńce przed zakładem pracy czy na osiedlu mieszkaniowym, ogrody działkowe i przydomowe. Z roku na rok rośnie też liczba uczestników.

W tym – o cenne nagrody rzeczowe – ubiegało się kilka tysięcy uczestników. Najlepszych nagrodzi Małgorzata Mańka – Szulik prezydent Zabrza podczas Finału Konkursu Zielone Zabrze 2012, które tym razem odbędzie się 28 września br. w restauracji „Pod Kasztanami”.