50-lecie Rodzinnych Ogródków Działkowych "Nasza Palma"

03.09.2012

1 września odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia Rodzinnych Ogródków Działkowych "Nasza Palma". Była to okazja do wyróżnienia najbardziej aktywnych działkowców.

Obecna na spotkaniu prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik złożyła działkowcom życzenia wielu pogodnych dni, dobrego zdrowia, spełnienia marzeń, a także wszelkiej pomyślności. Jednocześnie podziękowała za ich wkład w ekologię i pielęgnowanie terenów zielonych. Prezydent miasta ufundowała także narzędzia ogrodnicze, które były nagrodami w konkursie z wiedzy o przepisach dotyczących działek.

Krystyna Kiblerska, prezes ROD "Nasza Palma" wręczyła odznaczenia przyznane przez Związek Działkowców. W spotkaniu udział wzięli także przewodniczący Rady Miasta Marian Czochara i poseł na Sejm RP Borys Budka, którzy także złożyli działkowcom życzenia.