UWOLNIJ POZYTYWNĄ ENERGIĘ Z DISCOVERY CHANNEL

28.06.2012

Discovery Channel jest partnerem trzeciej edycji INDUSTRIADY – Święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. W tym roku, 30 czerwca Discovery Channel zagości w Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach i Częstochowie. Miasto, które wygeneruje najwięcej Pozytywnej Energii, zdobędzie nagrodę specjalną Discovery Channel – Złoty Kwant.

Odwiedzający Szyb Prezydenta i kompleks Sztygarka w Chorzowie, Kopalnię „Guido” w Zabrzu, Radiostację w Gliwicach i plac Biegańskiego w Częstochowie będą mogli wziąć udział w niezwykłym konkursie przygotowanym przez Discovery Channel. Każdy, kto 30 czerwca zawita do jednego z czterech miasteczek Discovery Channel i przejdzie przez specjalną bramkę, będzie mógł udowodnić, że właśnie to miejsce jest źródłem Pozytywnej Energii i zasługuje na nagrodę Złotego Kwantu.

Wyniki rywalizacji będą na bieżąco przedstawiane od godz. 12.00 do 20.00 na stronie www.wyniki.industriada.pl. W minionym roku złota statuetka przypadła Zabrzu, czy w tym roku jego mieszkańcy obronią tytuł? A może rewanżu będzie chciała Częstochowa, która w poprzedniej edycji konkursu długo prowadziła, nim odwiedzający „Guido” ostatecznie sprawili, że Kwant został w ich mieście. Już mniej niż tydzień dzieli nas od emocjonującej rywalizacji.

Program imprezy na: www.industriada.pl