Zabrze wygrało Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Trnavie

18.06.2012

W dniach 13-15 czerwca w Trnavie (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej. Reprezentacja Miasta Zabrze zajęła w nim I miejsce – nie tracą ani jednej bramki.

W turnieju udział wzięły 4 drużyny – Hodonin, Bohumin (Czechy), Trnava (Słowacja) i Zabrze. Miasto reprezentowali pracownicy Urzędu Miejskiego, Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej oraz Strażnicy Miejscy. Indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza zawodów trafiło do Łukasza Petlińskiego.

Skład drużyny: Arkadiusz Półtorak, Zbigniew Kowalik, Mariusz Wloka, Sergiusz Jastrzębski, Michał Mucha, Łukasz Petliński, Marek Kasprzyk, Jarosław Zdybel, Dariusz Rymaszewski, Krzysztof Madoń, Marcin Mateja, Sławomir Gruszka, Radosław Jędruszczak, Paweł Kapica, Robert Szurka, Mateusz Cieślik.