We wtorek szczypiorniści NMC Powen Zabrze rozegrają swój ostatni mecz przed własną publicznością w PGNiG Superlidze w sezonie 2011/2012.

11.05.2012

O piątą lokatę zabrzanie rywalizować będą z Azotami Puławy. Zwycięsko z pary wyjdzie ekipa, która po dwumeczu będzie mogła pochwalić się lepszym bilansem bramek.

NMC Powen Zabrze ma już zagwarantowane szóste miejsce. W pierwszej rundzie play-off niewiele dzieliło ich od ogromnego i niespodziewanego sukcesu jakim byłby awans do najlepszej czwórki. Choć apetyt rośnie w miarę jedzenia to należy pamiętać, że tak wysoko jak obecnie zabrzanie nie byli już od dawna.

Przed nami ostatni etap rozgrywek. Czy zabrzanom uda się ugrać piąte miejsce dowiemy się już niebawem. Na pierwszy pojedynek z zaplanowanego dwumeczu zapraszamy we wtorek na godzinę 18:30.

Bilety w cenie 15 zł normalny i 8 zł ulgowy nabyć można w sekretariacie klubu we wtorek od 10 do 16, od środy do piątku w godzinach 9-16 oraz w poniedziałek od 9 do 15. Sprzedaż w dzień meczu w kasie prowadzona będzie od godziny 17:00.