Logopedzi w Poradni

08.05.2012

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu odbyła się konferencja pt. „Diagnoza i terapia w przypadku zespołu oddechowo-połykowego” prowadzona przez dr hab. Danutę Plutę-Wojciechowską.

Pani Doktor zapoznała słuchaczy z problematyką diagnozy i terapii osób z zaburzeniami połykania, istotnych dla rozwoju narządu żucia i artykulacji. Konferencja była skierowana do zabrzańskich logopedów, jednak mieliśmy przyjemność gościć specjalistów z Częstochowy, Rudy Śląskiej, Gliwic i Bytomia. Obecność logopedów z ościennych miast umożliwiła jeszcze pełniejszą wymianę doświadczeń zawodowych. Uczestnicy mogli zakupić materiały dydaktyczne.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na spotkanie w zabrzańskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.