Nabór dzieci i młodzieży do grup Cheerleaders Energy

12.04.2012

Zabrzańskie Stowarzyszenie Cheerleaders „ENERGY" oraz KS Górnik Zabrze SSA. zapraszają chętne dziewczyny z Zabrza i okolic na nabór do ENERGY CHEERLEADERS !!!

Jeśli jesteś energiczna, lubisz tańczyć, masz miłą aparycję, poczucie rytmu, szybko się uczysz..? kochasz publiczność, atmosferę na meczach, nasze miasto, nasz klub i nie boisz się nowych wyzwań…???dołącz do składu!!

Zapewniamy warunki treningowe, stroje i akcesoria na występy, częste wyjazdy na zawody ogólnokrajowe jak i zagraniczne . Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Na sali obowiązuje strój do ćwiczeń i obuwie zmienne (sportowe)

Grupa Energy Seniors- Zapraszamy dziewczyny jak i chłopców w wieku od 15 lat (16 rocznikowo), wymagane zdolności taneczno-gimnastyczno-akrobatyczne lecz nie są one priorytetem (uczymy od podstawZespół tańczy na meczach oraz imprezach. Grupa turniejowa, II-vice Mistrz Europy w kat. Cheer coed oraz Vice Mistrzynie Europy w Dance Production 2010. Dwukrotna nominacja do Mistrzostw Świata w USA!!!.NABORY i treningi we wtorki od 19:15-21;00 i w czwartki w godzinach 17.30-19.30
Nasze inne grupy:
Grupa Energy Gim Team-dziewczyny w wieku 13-15 lat bez przygotowania tanecznego i gimnastycznego, które chciały by spróbować swoich sił w Cheerleadingu. Grupa ucząca się podstaw cheerleadingu, przygotowujących do występów w grupie SENIOR. Zapisy i treningi w piątki w godz. 18.00-19.30
Grupa Energy Junior & Mini Mini- zapisy dziewczynek w wieku 6-12 lat. Treningi w środy w godzinach 17.00-18.30.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
MOSiR Zabrze, Ul. Matejki 6, kontakt: cheerleaders.energy@interia.pl
SZUKAJ NAS TEŻ NA FACEBOOKU!!!!