Play-off w Zabrzu już w tę sobotę

22.03.2012

Szczypiorniści NMC Powen Zabrze zakończyli rundę zasadniczą na wysokim szóstym miejscu. W efekcie w I rundzie fazy play-off przyszło im zmierzyć się z MMTS-em Kwidzyn. W rozegranym w ubiegły weekend meczu w Kwidzynie górą byli gospodarze, ale zabrzanom niewiele zabrakło do szczęścia.
 

W sobotę podopieczni Bogdana Zajączkowskiego odnieśli trzecią porażkę z MMTS-em, w bieżącym sezonie. Do remisu i dogrywki zabrakło tym razem tylko jednej bramki. Przypomnijmy, że w fazie play-off wszystkie mecze muszą zostać rozstrzygnięte na korzyść jednej z drużyn, remis w regulaminowym czasie gry wymusza rozegranie dogrywki.
Niewiele brakowało a kibice zgromadzeni na hali w Kwidzynie doczekaliby się wspomnianej dogrywki. Początek pierwszego meczu zabrzan w fazie play-off upłynął pod znakiem dominacji przyjezdnych, później kwidzynianie dogonili rywali i zainaugurowali długi okres gry bramka za bramkę. Niestety przestój w szeregach NMC Powen Zabrze sprawił, że gospodarze odskoczyli im na kilka trafień. Prawdziwe brawa ekipie trenera Zajączkowskiego należą się za końcówkę, w której odrobili sporą stratę, a na wyrównanie zabrakło kilku sekund.
Teraz przed nami mecz rewanżowy. Zostanie on rozegrany w Zabrzu, już za 2 dni w najbliższą sobotę o godzinie 18:00.
Przypominamy, że koszt wejściówki na mecz to 15 zł. Uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji mogą nabyć bilet za 8 zł.
Przedsprzedaż prowadzona jest w sekretariacie Klubu w hali Pogoń, od wtorku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00.