NMC Powen Zabrze kontra Vive Targi Kielce

06.03.2012

Rozgrywki PGNiG Superligi na finiszu mocno przyspieszyły. Po starciu w Wągrowcu przed NMC Powen Zabrze jeszcze tylko dwa mecze, oba rozegrane zostaną w bieżącym tygodniu. W środę zabrzanie zmierzą się w Legnicy z tamtejszą Miedzią, w ostatniej kolejce podejmować będą Vive Targi Kielce.
 

Wizyty galaktycznej kieleckiej ekipy w Zabrzu budzą duże zainteresowanie. Trudno się temu dziwić, bowiem na Śląsk zawitają gwiazdy reprezentacji Polski, czyli trener Bogdan Wenta, bramkarz Sławomir Szmal, skrzydłowy Mariusz Jurasik, rozgrywający Grzegorz Tkaczyk czy Michał Jurecki oraz znani gracze zagraniczni jak chociażby Uros Zorman, Rastko Stojković i Denis Buntić. Kolejną okazję do zobaczenia tych sław na żywo na zabrzańskim parkiecie kibice będą mieli już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00.
Vive Targi Kielce i NMC Powen Zabrze rozegrają w tym terminie mecz 22. kolejki PGNiG Superligi, zamykając w ten sposób rundę zasadniczą. Runda ta była dla wicemistrzów Polski doskonała. Kielczanie wygrali dotąd 20 spotkań, co oznacza że nie stracili jeszcze ani punktu. Teraz podopieczni Bogdana Wenty muszą czekać jeszcze tylko na wyniki pojedynków z Azotami Puławy i NMC Powen.
Zabrzanie dzięki remisowi w Wągrowcu umocnili się na siódmym miejscu. Z dorobkiem 18 punktów zapewnili sobie udział w fazie play-off.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania już w najbliższą sobotę o 18:00.

Przy okazji meczu z KS VIVE Targi Kielce, przygotowaliśmy dla Państwa poniższą ofertę promocyjną.

Bilet ulgowy + szal = 25 zł. | Bilet normalny + szal = 35 zł.

Przypominamy, że koszt wejściówki na mecz to 15 zł. Uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji mogą nabyć bilet za 8 zł. Przedsprzedaż prowadzona jest w sekretariacie Klubu w hali Pogoń, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00.