Zostań wolontariuszem

24.02.2012

Fundacja Pomocy Dzieciom "Ulica" poszukuje wolontariuszy do udziału w projekcie pod nazwą „Fortum dla Śląskich Dzieci”. Partnerami w tej akcji są Firma Fortum i Urząd Miejski w Zabrzu.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Jednym z zasadniczych celów projektu jest stworzenie warunków, które pozwolą na ujawnienie się lub pobudzenie talentów, które w obecnych okolicznościach mogłyby zostać niewykorzystane. Wolontariusze zajmować się będą uczestnikami w trakcie zajęć organizowanych w soboty w godzinach 9:00 do 15:00 na terenie Zabrza, Bytomia i Katowic. Zajęcia odbywać się będą od kwietnia do czerwca br.

Zainteresowani powinni wypełnić załączoną ankietę i wysłać ją na adres e-mail ulica@fundacjaulica.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 marca o 17.00 w siedzibie Fundacja Pomocy Dzieciom "Ulica" w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 72c. Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej www.fundacjaulica.pl lub pod numer telefonu 796 660 130 – Marzena Tatoj.