Konkurs fotograficzny "Kreatywne Zabrze"

23.02.2012

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Kreatywne Zabrze", który jest organizowany pod patronatem Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydenta Miasta Zabrze.

Tematem przewodnim konkursu jest "Jubileusz". Jego celem jest wyeksponowanie walorów śląskości miasta Zabrze, jego mieszkańców i tradycji oraz zainteresowanie problematyką tworzenia ich pozytywnego wizerunku. Organizatorzy chcą także zainspirować uczestników do rozwijania zainteresowań związanych z dziedzictwem historycznym miasta, jego walorami architektoniczno-urbanistycznymi, naturalnymi oraz wydarzeniami społecznymi.

Konkurs trwa do 23 marca. Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych do 18 lat i powyżej 18 lat. Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizatorzy przewidują cenne nagrody m.in. aparaty fotograficzne. Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin i karty zgłoszeniowe, można znaleźć na stronie internetowej www.mok.art.pl Partnerami konkursu są Urząd Miejski w Zabrzu oraz Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.