Recital Ireny Santor w MOK-u

16.02.2012

2 marca o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbędzie się recital Ireny Santor, organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił” podczas którego będą zbierane fundusze na działalność świetlicy środowiskowej „Nasza Chata”

 

„Tych lat nie odda nikt….”
– recital największych przebojów Ireny Santor

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. Recital największych przebojów przeplatany będzie piosenkami z najnowszej płyty „Kręci mnie ten świat”, która spotkała się z entuzjastycznymi opiniami recenzentów, zdobywając jednocześnie serce i uznanie publiczności.

Artystce towarzyszy na fortepianie Czesław Majewski, kompozytor, pianista, dyrygent i aktor kabaretowy. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające fortepiany" (TVP2) i "Singa Dinga" (TV Puls).

Bilety na koncert w cenie 75 złotych dostępne są w sprzedaży od 01 luty 2012 w sklepie muzycznym „Nutka”, siedzibie Stowarzyszenia „Wielka Flota Zjednoczonych Sił” w Zabrzu Przy ulicy Dworcowej 9/16 oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu przy ulicy 3-go Maja 91A.