Stowarzyszenie i Górnik zapraszają na Torcida Cup 2012

08.02.2012

11 lutego 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "Pogoń" w Zabrzu odbędzie się turniej piłki nożnej halowej im. Jana "Bolka" Niesyto, organizowany przez Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze".

Patronat nad turniejem objęła Prezydent Zabrza Pani Małgorzata Mańka-Szulik.

W tym roku tradycyjny turniej poświęcony jest Rzecznikowi Tysiąclecia. Dzięki współpracy z Górnikiem Zabrze zostanie on połączony z przedsezonową prezentacją drużyny Górnika. W turnieju wystąpi osiem zespołów, które rozpoczną rywalizację o godzinie 14:00.

Na parkiecie pojawią się następujące drużyny:
1. Torcida
2. Stowarzyszenie/ULTRASI/Młode ST
3. GKS Katowice
4. Wisłoka Dębica
5. ROW Rybnik
6. Banik Ostrava
7. Stara Gwardia
8. Przyjaciele Górnika

W drugiej części imprezy dzięki współpracy z Górnikiem Zabrze SSA oraz sponsorami na specjalnie przygotowanej scenie sympatykom 14-krotnych mistrzów Polski zaprezentują się piłkarze oraz sztab szkoleniowy Górnika. Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 19:45, a na fanów Górnika czeka szereg atrakcji.

Poza atrakcjami sportowymi czas wszystkim uczestnikom imprezy umili koncert Boruty i Sado (Remedium). Ponadto dla wszystkich zebranych zostanie przygotowana oferta gastronomiczna oraz punkt sprzedaży klubowych pamiątek. Będzie także możliwość zapisania się na wyjazdy do Bełchatowa i Poznania, a także kupna karnetów i biletów na mecze Górnika w rundzie wiosennej. Wstęp na imprezę wynosi 6 zł.