Kolejny puchar dla drużyny Urzędu Miejskiego w Zabrzu

23.01.2012

21 stycznia odbył się V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar dyrektora Aresztu Śledczego w Zabrzu i NSZZFiPW. Drużyna Urzędu Miejskiego zajęła III miejsce.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Urząd Miejski wygrał pierwszą fazę rozgrywek pokonując Areszt Śledczy Zabrze II (3:0), Zakład Karny Zabrze (2:1), Areszt Śledczy Bytom (4:1) i remisując z Państwową Strażą Pożarną w Zabrzu (0:0).

W półfinale po zaciętym meczu i rzutach karnych urzędnicy musieli uznać wyższość drużyny Aresztu Śledczego Zabrze I. Rzuty karne również zdecydowały o III miejscu. Tym razem jednak urzędnicy zachowali zimną krew. W kluczowym momencie Krzysztof Madoń obronił rzut karny i w ten sposób Urząd Miejski pokonując Zakład Karny w Cieszynie zdobył kolejny puchar, tym razem za zajęcie III miejsca. I miejsce zajęła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu pokonując zawodników Aresztu Śledczego Zabrze I 3:1.

Skład drużyny Urzędu Miejskiego w Zabrzu: Krzysztof Madoń (bramkarz), Radosław Jędruszczak, Dariusz Rymaszewski, Mateusz Cieślik, Sławomir Gruszka i Romuald Rymaszewski (kierownik drużyny).