Świąteczny Turniej Tenisa Ziemnego

20.12.2011

18 grudnia w hali MOSiR w Zabrzu odbył się Świąteczny Turniej Tenisa Ziemnego Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o puchar Prezydenta Miasta Zabrze. Najmłodsze dzieci wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisowym o Puchar Sportusia.

W turnieju uczestniczyło 25 dzieci. Przez kilka godzin najmłodsi uczestnicy brali udział w grach i zabawach tenisowych. Pozostali uczestnicy rozegrali gry turniejowe. Na zakończenie spotkania mecz pokazowy rozegrali Igor Bujdo i Mateusz Ciekalski, którzy dostarczyli wszystkim obecnym wielu emocji.
Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. A wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami od św. Mikołaja.

Wyniki turnieju świątecznego w poszczególnych kategoriach:
Rocznik 1999
1. Dominika Paczena
2. Michał Czech
3. Wiktoria Enenkiel
4. Aleksandra Winczura
Rocznik 1994-96
1. Marta Zygmunt
2. Damian Grudzień
3. Aleksandra Sikura
4. Michał Zygmunt
Puchar Sportusia – dziewczynki
1. Zofia Lesiak
2. Magda Garczarczyk
3. Paulina Matlewska
4. Natalia Szczepaniak
Puchar Sportusia – chłopcy
1. Tymek Lesiak
2. Maciej Zatorski
3. Julian Szczepaniak
4. Krzysztof Adam

Dodatkowo odbyło się podsumowanie Turnieju Mini Tenisa o puchar Sportusia – GRAND PRIX ZABRZA
Końcowa klasyfikacja po 4 turniejach, które odbyły się 24.09.2011, 23.10.2011, 26.11.2011 oraz 18.12.2011 wygląda następująco:
1. Maciej Zatorski
2. Michał Wysocki
3. Tymek Lesiak

Organizatorami turnieju byli Stowarzyszenie Sport-Med, Szkoła Społeczna „Nasza Szkoła” , MOSiR Zabrze, Grodzki Szkolny Związek Sportowy .