Weź udział w rajdzie off-roadowym i pomóż dzieciom z Domu Dziecka

24.11.2011

„Ogólnopolska Terenowa Integracja 4×4” zrodziła się jako pomysł, by w luźnej „konfederacji klubów” połączyć organizację rajdów i zabawę w terenie z akcją pomocy dzieciom z domów dziecka -„Choinka na Gwiazdkę”.
 

„Ogólnopolska Terenowa Integracja 4×4” – bo taka nazwa przylgnęła do tej imprezy – odbędzie się tego samego dnia, pod tą samą nazwą, w tym samym celu w całej Polsce. Będzie doskonałą możliwością spotkania znajomych, pasjonatów sportu, spędzenia czasu na świeżym powietrzu w rodzinno-piknikowej atmosferze i sprawdzenia swoich umiejętności jazdy w terenie. Jednakże nadrzędnym celem, jaki przyświeca tej idei, jest możliwość wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących..
Dochód z każdej z tych ogólnopolskich imprez przeznaczony zostanie na akcję „Choinka na Gwiazdkę”, czyli pomoc dla lokalnych domów dziecka i domów opieki społecznej.
„BIGTEAM4x4” jest oficjalnie zarejestrowanym stowarzyszeniem, mającym swoją siedzibę w Zabrzu, a powstałym dzięki pasji jego członków i ich miłości do wypraw off-roadowych.
Termin:
03-12-2011 godzina 10.00
Miejsce:
Hałda Biskupice, od strony ul. Trębackiej
Za zakup cegiełki możliwość przejazdu jako pasażer samochodem terenowym po wyznaczonej przez organizatorów trasie.
Posiadacze aut terenowych mile widziani.
 

Plakat w załączniku poniżej.