NMC Powen Zabrze kontra Miedź Legnica

10.11.2011

W sobotę, po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach PGNiG Superligi i wygranym meczu Pucharu Polski z Czuwajem Przemyśl, szczypiorniści NMC Powen Zabrze powracają na ligowy parkiet. O godzinie 18:00 na własnym boisku podejmować będą ekipę Miedzi Legnica.
 

Będzie to już dziesiąty mecz zabrzan w najwyższej klasie rozrywkowej w bieżącym sezonie. Tym ważniejszy, że od rundy rewanżowej podopiecznych Bogdana Zajączkowskiego dzieli jeszcze tylko sobotnie starcie oraz wyjazdowy mecz z Vive Targami Kielce. U progu I fazy rundy zasadniczej ekipa z Zabrza ma na koncie cztery punkty. Sobotni rywale NMC Powen Zabrze uzbierali ich dwa razy więcej.
Serdecznie zapraszamy kibiców do dopingowania naszych graczy w walce o kolejne ważne punkty. Mecz NMC Powen Zabrze – Miedź Legnica już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w hali sportowej "POGOŃ" (Zabrze, Wolności 406).
Przypominamy, że koszt wejściówki na mecz to 15 zł. Uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji mogą nabyć bilet za 8 zł.

źródło: www.handballzabrze.pl