Wystawa prac plastycznych "BLIŻEJ ŚWIATA ,BLIŻEJ SZTUKI, BLIŻEJ ŻYCIA”

28.10.2011

27 pażdziernika w siedzibie Stowarzyszenia KONTAKT Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie przy Zespole Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu zorganizowana została wystawa prac plastycznych uczestników wyjazdu turystycznego w Karkonosze w ramach zadania publicznego pn..„BLIŻEJ ŚWIATA ,BLIŻEJ SZTUKI, BLIŻEJ ŻYCIA”.

Podczas wyjazdu w dniach od 20- 27 sierpnia promowaliśmy Zabrze, jego walory turystyczne oraz poznawaliśmy różne miejsca w okolicach Karpacza, Jeleniej Góry ,Krzeszowa i inne, co pozwoliło na aktywną formę spędzania wolnego czasu. Zorganizowana wystawa prac plastycznych i fotograficznych to wyrażenie własnych przeżyć ,odczuć i obserwacji uczestników wyjazdu. W uroczystości wzięli udział rodzice, uczniowie szkoły ,uczestnicy świetlicy terapeutycznej oraz zaproszeni goście. Otwarcie wystawy uświetnił występ dzieci z oddziału przedszkolnego szkoły.

Stowarzyszenie Kontakt Rodziców, Opiekunów, Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu.