Teatr na poziomie

28.10.2011

"Wszystko, co chcielibyście wiedzie o teatrze, ale boicie się zapytać" –  5 listopada, godz. 18:00.

Laotański teatr cieni w starożytnej przypowieści dla celebrytów o pięknym Cia-Cho, lalkowy teatrzyk relacjonujący za pomocą wierszy Brzechwy najświeższe skandale teatralne, amatorzy na warsztatach w Royal Shakespeare Theatre rapujący „Dziady” Mickiewicza (po angielsku „Halloween”), rozdzierający performance w czarnych rajtuzach o Polsce, porywający protest song młodego aktora, którego wiara w teatr jako jedyne godne miejsce uprawiania zawodu z dnia na dzień słabnie…(…) Montownia teatr swój widzi ogromny. I porażająco zabawny. Dostaje się po równo reżyserskim i aktorskim tuzom, aktorskim drewnom, młodym gniewnym polskiego teatru, profesjonalistom i amatorom, sponsorom i widzom.
Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski i Maciej Wierzbicki będą się zastanawiali nad kondycją współczesnego polskiego teatru.
Nieprzewidzianych sytuacji może być wiele. Ostatecznie przekonującym dowodem jest taki oto fakt: organizatorzy zastrzegają sobie, że nie biorą odpowiedzialności za efekty rozpoczętej dyskusji…
Montownia w swoim żywiole.

Bilety w cenie 40 zł, bilet studencki 25 zł:
Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod nr 32 271 40 77 wew. 5183