NMC Powen kontra Nielba Wągrowiec

27.10.2011

Przed nami już 9. kolejka spotkań PGNiG Superligi. Zabrzanie, którym ostatnio nie dopisuje szczęście, na własnym parkiecie zmierzą się z Nielbą Wągrowiec, która nie może w bieżącym sezonie pochwalić się szczególnie dobrymi osiągnięciami.
 

Ekipa z Wągrowca zajmuje 10. lokatę w ligowej tabeli. Podobnie jak NMC Powen Zabrze ma na koncie cztery punkty. Dwa za jednobramkowe zwycięstwo w 4. kolejce z Zagłębiem Lubin i kolejne dwa za zaskakującą wygraną na własnym parkiecie nad Azotami Puławy. Nielbie udało się pokonać dobrze dysponowane w aktualnych rozgrywkach Azoty, ta sztuka nie powiodła się za to w sobotę podopiecznym Bogdana Zajączkowskiego, którzy pechowo przegrali w Puławach 18:19. Szczęście nie uśmiechnęło się do zabrzan także w meczu 7. kolejki, kiedy prowadząc po pierwszej połowie czterema bramkami, stracili szansę na zdobycie dwóch punktów po słabszej drugiej trzydziestce.
Szansę na to, że karta się odwróci i punkty powędrują na konto NMC Powen Zabrze, zabrzański zespół będzie miał już w sobotę. Mecz z Nielbą to spotkanie za tak zwane 4 punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia zabrzańskich szczypiornistów już w sobotę o godzinie 18:00.
Przypominamy, że koszt wejściówki na mecz to 15 zł. Uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji mogą nabyć bilet za 8 zł.

Plakat w załączniku poniżej.