Impreza charytatywna "Pierwszy dzwonek z Górnikiem"

01.09.2011

Górnik Zabrze, Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" oraz Fundacja "Mam Marzenie" zapraszają na imprezę charytatywną "Pierwszy dzwonek z Górnikiem", która odbędzie się 4 września na "Śląskim Rancho" przy ul. Webera.
 

Fundacja "Mam Marzenie" działa od 2003 roku i spełnia marzenia dzieci do 18. roku życia u których stwierdzono chorobę zagrażającą życiu. Tym razem spełniamy marzenia dwójki Małych Marzycieli, którzy śnią o wyjeździe na mecz FC Barcelony oraz Bayernu Monachium.
Głównym punktem imprezy jest mecz pomiędzy oldbojami Górnika Zabrze, a przyjaciółmi fundacji "Mam Marzenie". Mecz zostanie rozegrany o godzinie 14:00 na głównej płycie stadionu im. Ernesta Pohla.
Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny, ale podczas jej trwania będą sprzedawane bilety-cegiełki w cenie 5 PLN, które pomogą w realizacji wyjazdu na mecz Barcelony i Bayernu.
Po zakończeniu charytatywnego meczu odbędą się koncerty muzyczne, pokazy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych, piłkarskie zabawy z Górnikiem Zabrze i pokazy służb medycznych. Dodatkowo w krwiobusie będzie można oddać trochę "trójkolorowej" krwi.
 

Plan "Pierwszego dzwonka z Górnikiem":
14:00 – mecz oldbojów Górnika Zabrze z przyjaciółmi Fundacji "Mam Marzenie" – główna płyta stadionu im. Ernesta Pohla
15:00 – początek imprezy w "Śląskim Rancho" przy ul. Webera, dmuchańce, piłkarskie zabawy, animacje dla dzieci
15:30 – oficjalne otwarcie imprezy
15:30-17:00 – występu iluzjonisty, pokazy sztuk walki, pokaz ratownictwa medycznego
17:00 – wejście piłkarzy Górnika Zabrze na scenę, rozmowy i licytacje pamiątek
18:15 – koncert śląskich zespołów
19:00 – koncert zespołu "Ścigani"