Górnik zaprezentuje się w kopalni "Guido"

21.07.2011

Górnik Zabrze serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na prezentację drużyny przed nowym sezonem Ekstraklasy. Ta niezwykle atrakcyjnie zapowiadająca się impreza w górniczej scenerii odbędzie się w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego "Guido" w piątek 29 lipca.

"Górnicze show" rozpocznie się o godz. 16:00, choć już od 14:00 trwać będą zabawy i konkursy dla najmłodszych kibiców. Gwóźdź programu, czyli prezentacja drużyny prowadzona przez znanego komentatora telewizyjnego Bożydara Iwanowa rozpocznie się o 18:00. Kibiców i zaproszonych gości czeka impreza plenerowa, a wstęp na nią jest bezpłatny.
Dziś już nikt z piłkarzy nie pracuje jako górnik w kopalni, jednakże – aby być „pełnoprawnym” zawodnikiem Górnika Zabrze – należy chociaż raz w życiu zobaczyć na czym polegała i polega praca pod ziemią. Dlatego także, jeżeli ktoś z kibiców nie był na dole kopalni, a chciałby zjechać pod ziemię tego dnia będzie miał okazję. Kopalnia "Guido" proponuje kibicom 8 wycieczek w dniu imprezy na trasę turystyczną poziom 320 w cenach biletów ulgowych – w sumie 192 bilety! By dostać jeden z nich należy dokonać rezerwacji telefonicznej na hasło Górnik Zabrze. Start rezerwacji – 26 lipiec godz. 8.00 do wyczerpania puli biletów. Wycieczki odbywać się będą w godzinach od 12.00 do 16.30.
Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 32 271-40-77 wew. 5183.

O szczegółach imprezy w "Guido" napiszemy wkrótce, zaś kibicom możemy obiecać, że czeka ich naprawdę ekscytująca prezentacja połączona ze znakomitą zabawą…