Zabrzański COP na facebooku

27.06.2011

"Polub" COP na facebook’u i otrzymuj błyskawicznie informacje na temat konkursów, szkoleń, imprez i przedsięwzięć istotnych dla zabrzańskich organizacji pozarządowych!

Idąc z duchem czasu Centrum Organizacji Pozarządowych utworzyło swoją stronę na znanym wszystkim portalu społecznościowym facebook.com
Od tej pory mogą Państwo otrzymywać na tablicy swojego profilu najświeższe informacje dotyczące zabrzańskiego trzeciego sektora!

Na czym polega integracja COPu z facebook.com?
1. Wszystkie wiadomości publikowane na stronie copzabrze.pl oraz inne istotne dla Państwa informacje zostaną umieszczone na facebook’owym fan page’u COPu. Tym samym otrzymacie je Państwo na tablicy swojego profilu.
2. Każdy artykuł dostępny na stronie copzabrze.pl może zostać opublikowany przez Państwa na tablicy swojego profilu a także mogą go Państwo polubić. To prosty sposób na podzielenie się pożądanymi informacjami ze znajomymi.
3. Po prawej stronie witryny copzabrze.pl znajduje się slide likebar pokazujący sześć losowo wybranych osób, które lubią naszą stronę.

Jak polubić stronę COPu na facebook.com? (proszę wybrać jeden z podanych poniżej sposobów)
1. Proszę odwiedzić stronę copzabrze.pl -> najechać kursorem na widoczną po prawej stronie literę "F" -> kliknąć "lubię to".
2. Proszę odwiedzić stronę facebook.com/copzabrze -> kliknąć przycisk "lubię to" widoczny na górze strony.
3. Na swoim facebook’owym profilu, w pasku wyszukiwania widocznym na górze strony, proszę wpisać "Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu" -> kliknąć na wynik wyszukiwania -> kliknąć przycisk "lubię to" widoczny na górze strony.
To proste! Od tej pory informacje będą publikowane na Państwa tablicy. Zapraszamy do przeczytania wszystkich publikowanych dotychczas wpisów i obejrzenia zdjęć na facebook.com/copzabrze!

Co zrobić, jeśli nie mam profilu na facebook’u?

Bez względu na to czy posiadają Państwo profil na portalu facebook.com czy też nie, mogą Państwo przeglądać zawartość strony Centrum Organizacji Pozarządowych dostępnej pod adresem facebook.com/copzabrze . Niestety, szybkość docierania do Państwa informacji poprzez ten portal uzyskają Państwo jedynie po założeniu konta.

Gorąco zachęcamy do "polubienia" Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu na facebooku, błyskawicznego otrzymywania informacji oraz korzystania z funkcji udostępniania artykułów na stronie copzabrze.pl