Zabrze przestrzenią rozwoju

Zaplanuj swoją INDUSTRIADĘ

10.06.2011

Na INDUSTRIADĘ 2011 składa się około 150 atrakcji w 24 miastach, w 34 obiektach Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Chcesz 11 czerwca doświadczyć jak najwięcej i nie żałować, że któraś z atrakcji Cię ominęła? Na stronie internetowej www.industriada.pl w zakładce MOJA INDUSTRIADA można skomponować własny program święta i wybrać te obiekty szlaku, których lokalizacja oraz proponowane atrakcje najbardziej odpowiadające uczestnikom imprezy.

Nowa zakładka pozwala na wybór pory dnia, miasta oraz typu atrakcji (np. koncerty, wystawy, gry, konkursy). Wygenerowany program można zapisać na dysku swojego komputera, a następnie wydrukować. Oprócz opisu atrakcji, przy każdym obiekcie widnieje adres oraz mapka, która ułatwi dojazd na miejsce.
Poza możliwością samodzielnego skomponowania programu Święta Szlaku Zabytków Techniki istnieje możliwość skorzystania z gotowych propozycji tras. Pogrupowane atrakcje tworzą następujące warianty:
• rodzinny,
• artystyczny,
• dla aktywnych,
• muzyczny,
• rekreacyjno-rozrywkowy.
Trasa rodzinna przeznaczona jest dla osób z nastawieniem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Ta propozycja zawiera gry i zabawy dla dzieci, pikniki, biegi terenowe i konkursy.
Trasa artystyczna niewątpliwie zadowoli wszystkich koneserów sztuki. Zapraszamy na wernisaże, wystawy fotograficzne, warsztaty graffiti, spektakle i koncerty jazzowe.
Trasa dla aktywnych przeznaczona jest dla osób lubiących sportowe zmagania. Sporej dawki adrenaliny dostarczą: konkursy sprawnościowe, zabawy linowe i wycieczki rowerowe.
Trasa muzyczna wszystkim amatorom muzyki zapewni moc doznań podczas licznych koncertów i występów zespołów muzycznych.
Trasa rekreacyjno-rozrywkowa to propozycja dla wszystkich, którzy w dniu INDUSTRIADY chcieliby zrelaksować się podczas pikników, występów kabaretowych, pokazów filmów oraz fajerwerków.
Wszystkie propozycje tras dostępne są na stronie www.industriada.pl w zakładce MOJA INDUSTRIADA.