Transport w ramach INDUSTRIADY

31.05.2011

11 czerwca z trzydziestu czterech obiektów Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego emanować będzie moc pozytywnej energii w postaci koncertów, konkursów i wystaw. Podczas godzin wspólnego zwiedzania przekonacie się Państwo, że technika zbliża ludzi!

Metropolia „Silesia” w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego przygotowała ofertę bezpłatnego transportu między niektórymi obiektami w dniu INDUSTRIADY 2011. To pierwsza taka inicjatywa, która ma ułatwić przemieszczanie się po Szlaku i uczestnictwo w przygotowanych na ten dzień atrakcjach.
11 czerwca będzie można nieodpłatnie skorzystać z autobusów (także przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych) kursujących do 18 obiektów na terenie 10 z 14 miast należących do Metropolii „Silesia”. Strategiczne dla realizacji tego założenia jest stworzenie dwóch pętli między wybranymi obiektami, z jednym węzłem przesiadkowym w Katowicach w centrum miasta, czyli w dogodnym dla każdego miejscu dojazdowym. Ruch autobusowy będzie się odbywał od godz. 10:00 do 1:00 w obu kierunkach równocześnie.
Szczegółowa informacja odnośnie bezpłatnego transportu do 18 obiektów, zapewnianego przez Metropolii „Silesia” zostanie opublikowana w dniu 3 czerwca 2011 r na stronie internetowej www.industriada.pl w zakładce „Program”.