ARMADA Turbogolf Underground Challenge

09.05.2011

21 maja od godziny 16:00 na terenie podziemnych chodników Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GUiDO będą organizowane rozgrywki Turbogolfa.

CZYM JEST TURBOGOLF?
Jest to najbardziej energetyczna odmiana OFFGOLFA. Charakterystyczną cechą są rozgrywki w skrajnie niecodziennych miejscach takich jak opuszczone fabryki, stare kotłownie czy tereny przemysłowe, dalekich od zielonych, trawiastych pół golfowych. Jest to doskonała alternatywa dla spędzania czasu wolnego dla ludzi młodych, szukających wrażeń oraz ciekawego i w gruncie rzeczy niedrogiego sposobu na rozrywkę.
DLACZEGO W GUIDO?
My postanowiliśmy pójść o krok dalej, wspólnie z Armada Development inwestorem nowo powstającego pola golfowego Srebrne Stawy w Bytomiu zdecydowaliśmy się na to niekonwencjonalne i nietuzinkowe przedsięwzięcie.
Jako pierwsi na Świecie realizujemy rozgrywki Turbogolfa w podziemiach kopalnianych. Dodatkowo chcemy zachęcić osoby, które nie miały do czynienia z tą dyscypliną sportu do spróbowania swoich sił i załapania tak zwanego bakcyla, dlatego podzieliliśmy rozgrywki na dwie części: dla Amatorów, dla których przygotowaliśmy również sprzęt oraz dla Profesjonalistów, którzy rywalizować będą w zawodach Armada CUP. Imprezę uwieńczy występ znanej kapeli rockowej Hard Rockets.

organizator – Michał Kieres
Bilety:
25 zł przed imprezą
40 zł w dniu imprezy

więcej: kopalniaguido.pl
info i zapisy: biuro@quiero.pl / 609 936 669