III Międzynarodowe Targi Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej w Zabrzu

11.04.2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowych Targach Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej, które odbędą się w dniach14-16 kwietnia 2011 r. w Hali MOSIR, przy ul. Matejki 6 w Zabrzu pod patronatem Światowej Organizacji Turystycznej z Madrytu i Ministerstwa Sportu Turystyki.

Uroczyste otwarcie Targów czwartek (14.04.2011 r.) godz. 10°°

Gośćmi Targów będą eksperci z zakresu turystyki z całego świata, ministrowie turystyki i dyrektorzy obiektów – uczestnicy 52 Sesji Komisji Regionalnej ds. Europy, Światowej Organizacji Turystyki.

Do udziału w Targach zaprosiliśmy przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego: kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, szlaków turystyki poprzemysłowej, fabryk spożywczych otwartych dla turystów, rękodzieła artystycznego, producentów biżuterii, zakładów jubilerskich udostępnionych dla ruchu turystycznego, jak również podziemnych szlaków oraz przedstawicieli miast, regionów i wydawnictw turystycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.konferencja.zabrze.pl

Organizatorami są: Urząd Miejski w Zabrzu oraz MOSIR w Zabrzu Sp. z o.o.

Program targów w załączniku.