Nowe oblicze miasta – Zabrze na Facebooku!

16.03.2011

Ruszył oficjalny fan page Miasta Zabrze na najpopularniejszym na świecie portalu społecznościowym. Dołączyliśmy tym samym do grona 500 milionów użytkowników tego portalu, którzy każdego dnia wymieniają między sobą miliardy informacji. Tylko w Polsce swoje konto na Facebooku ma już około 9,5 miliona osób. Nie mogło wśród nich zabraknąć Zabrza.
 

– Zabrzanie bardzo aktywnie korzystają z Facebooka. Postanowiliśmy uruchomić nasz profil, by w jednym miejscu udostępniać najciekawsze informacje z życia miasta, które będą docierały zwłaszcza do młodych ludzi. Zależy nam na stworzeniu nowoczesnej platformy komunikacji z mieszkańcami, turystami oraz sympatykami naszego miasta – mówi Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka – Szulik, która od kilku miesięcy jest w gronie użytkowników Facebooka.
 

Fan page Zabrza to nie tylko informacje o wydarzeniach. Użytkownicy będą mogli również aktywnie uczestniczyć w tworzeniu profilu przesyłając komentarze, relacje z imprez oraz zdjęcia. W przyszłości będzie można także dodawać materiały filmowe.
 

Zapraszamy na www.facebookzabrze.pl