Projekt "Zabrze miastem turystyki poprzemysłowej"

04.03.2011

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 zrealizowało projekt „Zabrze miastem turystyki poprzemysłowej” obejmujący działania plastyczne, literackie i turystyczne.
 

Celem projektu była edukacja regionalna i popularyzacja ciekawych miejsc w Zabrzu, promowanie miasta przez dzieci, doskonalenie umiejętności oraz rozwijanie talentów artystycznych i literackich.
Projekt obejmował dwa cykliczne konkursy: „Zabrze – moje miasto” – konkurs plastyczny, konkurs literacki „Układanka – rymowanka”, wycieczki szlakiem zabrzańskich zabytków poprzemysłowych, wystawę pokonkursową oraz opracowanie i wydanie folderu zawierającego nagrodzone prace plastyczne i literackie uczestników.
Na podsumowanie zapraszamy w dniu 11 marca 2011r. o godz. 14.00 do Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu ul. Opolska 29

Podsumowanie XXI konkursu plastycznego „Zabrze- moje miasto”
PRZEDSZKOLA
Wyróżnienie – Stefańczak Weronika OPP3 – Joanna Wątor
Wyróżnienie – Janowicz Oliwia OPP3 – Joanna Wątor
SZKOŁA PODSTAWOWA I-III
I miejsce – Gabor Alicja OPP3 – Joanna Wątor
III miejsce – Bystrzykowska Hanna OPP3 – Małgorzata Pacholczak
Lemańska Wiktoria OPP3
Warzecha Patryk OPP3
Duda Jagoda OPP3
Wyróżnienie – Karska Aldona klub „Pinokio” – Lucyna Mykietyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IV-VI
I miejsce – Dmoch Anna OPP4 – Iwa Kruczkowska-Król
II miejsce – Dworaczek Magdalena OPP4 – Iwa Kruczkowska-Król
III miejsce – Włodarczyk Kamil MDK1 – Elżbieta Dyl
Wyróżnienie – Krawczyk Michał SP17 –
Wyróżnienie – Maj Denis OPP3 – Joanna Wątor
GIMNAZJUM
I miejsce – Ullmann Małgorzata Gim.10 – Elżbieta Dyl
II miejsce – Starosta Sara CKOiZ – Beata Bigos
III miejsce – Starzyńska Sandra Gim. 21 – Joanna Wątor
LICEUM
I miejsce – Gabor Piotr LO3 –
II miejsce – Pilch Anna klub „Pinokio” – Lucyna Mykietyn
SZKOŁY SPECJALNE
I miejsce – Gregonis Waldemar OPP4/ZSS42 – Iwa Kruczkowska-Król
II miejsce – Warzycka Marta ZSS42 – Alicja Kozub
III miejsce – Płochocka Natalia ZSS39 – Małgorzata Baryła
Wyróżnienie – Czyżkiewicz Karolina Gim.41 – Alina Deja
Wyróżnienie – Rychlik Agnieszka Gim.41 – Alina Deja
Wyróżnienie – Oleszczuk Anna ZSS 42 – Alicja Kozub

Podsumowanie konkursu literackiego IX konkurs literacki „Rymowanka – układanka” pod hasłem Zabrze miastem turystyki poprzemysłowej – rymowanka – zachwalanka.
I miejsce – Wiktoria Nawrocka kl. I ZSP nr 9 – Zofia Kupczak
I miejsce- Piotr Skoczylas kl. II SP nr 42 – Ewa Kosińska
II miejsce – Robert Garbacik kl. II SP nr 43 – Daria Sichma
III miejsce- Piotr Kuźniewicz kl. II SP nr 43 – Emila Przyszlak
I miejsce – Mateusz Oleś kl. III SP nr 43 – Katarzyna Ciszewska
II miejsce – Tomasz Luks KL. III SP nr 42 – Gabriela Bator
III miejsce – Agnieszka Hrabak kl. III SP nr 31 – Marianna Kamela
III miejsce – Klaudia Kachel kl. III SP nr 43 – Małgorzata Pacholczak
Wyróżnienia:
Kuba Grolich – kl. IV SP nr 25
Mateusz Białoń – kl. IV SP nr 42 – Katarzyna Malina