"Walentynkowy upominek" w MOK-u

08.02.2011

15 lutego o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Guido” w Zabrzu  przy ul. 3 Maja 91 a, odbędzie się finał II Regionalnego Konkursu Walentynkowego dla uczniów szkół specjalnych, szkół integracyjnych, warsztatów terapii zajęciowej oraz domów pomocy społecznej naszego regionu.

Podczas uroczystej gali uczestnikom konkursu wręczone zostaną  nagrody, wyróżnienia i dyplomy.Ekspozycję prac umili zespół „Tolerancja” działający przy Warsztatach Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Świętochłowicach, który zaprezentuje utwory o tematyce miłosnej.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w galerii „Piwnica Rysia” mieszczącej się w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2  przy ul. 3 Maja 12 w Zabrzu (11 lutego-7 marca 2011 r.), oraz w holu MOK Guido (14-25 lutego 2011 r.).

Organizatorami konkursu są Zespół Szkół Specjalnych Nr 39 w Zabrzu i Akademia Umiejętności Zawodowych.

Zapraszamy.