„Stare Dobre Małżeństwo” charytatywnie

28.01.2011

4 marca o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbędzie się charytatywny koncert poezji śpiewanej grupy „Stare Dobre Małżeństwo”, organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”. Podczas imprezy będą zbierane fundusze na działalność świetlicy środowiskowej „Nasza Chata”.

 

Piosenki Starego Dobrego Małżeństwa bardzo rzadko goszczą w polskich rozgłośniach radiowych. Muzycy SDM nie są także ulubieńcami prasy ani telewizji. Ale uwielbia ich publiczność, która od ponad 20 lat wciąż przychodzi na ich koncerty. Krzysztof Myszkowski i jego bracia w muzyce i poezji grają na nosie obowiązującym modom i komercyjnym "jazdom obowiązkowym" czy playlistom. Po prostu są szczerzy i robią swoje.

Bilety na koncert w cenie 40 złotych dostępne są w sprzedaży od 27 stycznia w sklepie muzycznym „Nutka”, siedzibie Stowarzyszenia „Wielka Flota Zjednoczonych Sił” w Zabrzu Przy ulicy Dworcowej 9/16 oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu przy ulicy 3-go Maja 91A.