8:7 w meczu dziennikarzy

09.11.2010

Osiemnasta rocznica powstania Telewizji Zabrze była okazją do rozegrania w minioną sobotę w hali „Pogoni” meczu piłkarskiego pomiędzy reprezentacją tej stacji a ekipą złożoną z dziennikarzy lokalnych gazet. W rezultacie czterdziestominutowych zmagań goście pokonali jubilatów 8:7.

Na boisku, oprócz przedstawicieli redakcji Naszego Zabrza Samorządowego, w drużynie zwycięskiej zagrali również dziennikarze „Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej”, „Nowin Zabrzańskich” oraz „Życia Mysłowic” wsparci dodatkowo cennym nabytkiem z działu marketingu Domu Muzyki i Tańca. Po drugiej stronie ekipa telewizji wystawiła w składzie zawodników, którzy na co dzień pracują po obu stronach „szkła” – dziennikarzy, operatorów, montażystów – wspieranych dopingiem żeńskiej części tej redakcji, czyli prezenterek telewizyjnych.

Publiczność obejrzała w czasie tego niezwykle zaciętego spotkania kilka fantastycznych rajdów po skrzydle, strzałów z dystansu, parad bramkarskich i… kilkanaście bramek, które najczęściej padały seriami, po dwie, trzy.