Konferencja „Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy”

04.10.2010

Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz firma Wolters Kluwer przy współudziale Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach organizują konferencję pt. „Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy".

Konferencja, która skierowana jest do osób podejmujących działalność gospodarczą, odbędzie się w 6 października w Katowicach, w Hotelu Monopol, ul. Dworcowa 5. Spotkanie będzie miało na celu prezentację roli profesjonalnego doradcy podatkowego w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Tematyka konferencji skoncentrowana będzie wokół zagadnień dotyczących optymalizacji opodatkowania, roli doradcy podatkowego w przedsiębiorstwie oraz najnowszych zmian w obowiązujących przepisach podatkowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej Informacji:
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach