Szansa dla kreatywnych – mojeMiAStOjestcOOL!

15.07.2010

Uważasz, że ZABRZE jest COOL i chcesz to pokazać?! Masz pomysł, by ZABRZE stało się jeszcze bardziej COOL?! Włącz się! I zachęć swoich znajomych, by zrobili to samo!

Zapraszamy młodych, kreatywnych  mieszkańców Zabrza oraz amatorów i profesjonalistów z dziedziny muzyki, filmu, fotografii, grafiki, literatury i innych do ekspresji twórczej na temat „mojeMiAStOjestcOOL!”

mojeMiAStOjestcOOL!pl to unikalny projekt skierowany do młodych ludzi, w którym każdy chętny otrzymuje możliwość włączenia się w promocję lub ulepszanie swojego miasta, regionu, a w konsekwencji całego kraju!

Cel jest prosty – przekonać organizatorów i innych, że to właśnie Zabrze jest COOL! lub zaproponować pomysł, dzięki któremu tak się stanie! Można to robić na wiele sposobów – tworząc 30 sekundowy film, robiąc serię zdjęć, tworząc grafikę (plakat lub nawet komiks), pisząc kilka niebanalnych zdań "dlaczego?", fajną anegdotę lub nagrywając utwór muzyczny. Jeśli ktoś nie jest przekonany, że jego miasto jest wystarczająco COOL, to może przesłać pomysł co zrobić, by tak się stało! Pomysł na miejsce, imprezę, wydarzenie lub cokolwiek innego co sprawi, że miasto stanie się bardziej COOL!  Najbardziej aktywni i kreatywni otrzymają wyjątkowe nagrody.

Projekt jest inicjatywą obywatelską realizowaną przez osoby tworzące zespół kreacyjny DCteam.

więcej na temat projektu projektu: www.mojemiastojestcool.pl

Projekt został objęty honorowym patronatem przez prezydent Zabrza Małgorzatę Mańkę-Szulik.