Konkurs studencki dotyczący rewitalizacji centrum miasta

23.06.2010

22 czerwca br. odbyła się ocena konkursu studenckiego "ZABRZE – propozycje rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych w kontekście rewitalizacji centrum miasta z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju, wartości kulturowych oraz metropolitalnego aspektu".

Konkurs został zorganizowany pod patronatem Prezydent Miasta Zabrze przy współudziale Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć podczas inauguracji konkursu, która odbędzie się 29 czerwca br. w siedzibie Filharmonii Zabrzańskiej o godz. 12.00 oraz w trakcie wystaw pokonkursowych w Filharmonii Zabrzańskiej od 29 czerwca do 29 lipca br., a także w siedzibie MOK przy ul. 3 Maja 91a od 2 sierpnia do 15 września br.