Ostatni dzień głosowania!

16.04.2010

Dziś jest ostatni dzień oddawania głosów w konkursie „Moje Wirtualne Miasto”.

Przypominamy, że nasze miasto bierze udział w konkursie "Moje Wirtualne Miasto" – jest to I edycja konkursu dla Urzędów Miast i Gmin

Główną nagrodą konkursu jest wykonanie Wirtualnego Spaceru po zwycięskim mieście w ilości aż 500 panoram!
Panoramy te będą zamieszczone na miejskich stronach internetowych i wykorzystywane przez miasto w celach promocyjnych.
Dodatkowo miasto, które zajmie pierwsze miejsce otrzyma ten spacer wytłoczony na płytach CD w ilości – 1000 sztuk do dowolnego wykorzystania na cele promocyjne!

Uczestnictwo w konkursie, oraz wykonanie wirtualnych spacerów dla zwycięskich miejscowości nie wiąże się z żadnymi kosztami po stronie uczestniczących urzędów miast/gmin.
Na wyniki konkursu wpływ mają jedynie Internauci. Miasto z największą ilością głosów otrzyma główną nagrodę.
• Internauta może zagłosować na jedno miasto w ciągu tygodnia podając swój adres e-mail na który organizator będzie automatycznie wysyłać link uwierzytelniający z potwierdzeniem głosu. Głos ważny jest tylko, gdy Internauta potwierdzi go linkiem zawartym w wiadomości e-mail.
• Jeden głos na dane miasto to jeden punkt.

Głosowanie na łamach strony internetowej www.mojewirtualnemiasto.pl rozpoczęło się 1 stycznia 2010 roku i potrwa do 16 kwietnia 2010 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia 2010 roku – wówczas to ogłoszeni zostaną zwycięzcy.

Aby wspomóc głosowanie należy wejść na stronę www.mojewirtualnemiasto.pl wybrać miasto Zabrze i kliknąć.

Włączycie się Państwo w tę akcję. Klikajcie!
Nie jesteśmy bez szans!