Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

31.03.2010

29 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskim Zakładzie Kąpielowym przy pl. Krakowskim 10, odbędą się Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta.

Zawodom towarzyszyć będzie wystawa minerałów oraz zdjęć prezentujących je w znacznym powiększeniu „Tajemnicze kamienie – geologia na basenie”, a także konkurs fotograficzny o tej samej tematyce, którego pierwsza odsłona opublikowana zostanie już 1 kwietnia w tygodniku „Nowiny Zabrzańskie”.

Konkurs, w którym nagrodami są weekend w Rabce dla dwóch osób oraz  półroczny karnet na basen, rozstrzygnięty zostanie podczas zawodów.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy bbober@um.zabrze.pl , pod nr fax (32) 271 72 76 lub nr tel. (32) 373 35 19 w nieprzekraczalnym terminie do 27.04.2010 r.

Szczegóły w załączniku poniżej.