Zimowa miss

01.03.2010

26 lutego br. trzydzieści pięć dziewcząt z różnych zakątków Polski startowało w pierwszym w Zabrzu konkursie na Miss Zimy.

W rywalizacji na piękno, powab i kobiecy wdzięk do ostatecznej rozgrywki zakwalifikowało się trzynaście pań. Wszystkie, którym marzyła się prestiżowa korona najpiękniejszej, zaprezentowały swoją urodę przed szacownym jury m.in. w przepięknych sukniach ślubnych.
Zaszczytny tytuł Miss Zimy oraz nagroda w postaci atrakcyjnej wycieczki zagranicznej przypadły Ewie Sychowskiej z Węgierskiej Górki, która nie jest debiutantką w takiej rywalizacji, bowiem na koncie ma już wyróżnienia w podobnych konkursach. Najpiękniejszą z kolei zabrzanką okazała się Justyna Sitko, która od soboty dzierży tym samym tytuł zimowej Miss Zabrza. Pani Justyna jest z kolei prawdziwą debiutantką w tego typu zmaganiach.
Gorąca finałowa prezentacja uczestniczek konkursu odbyła się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wcześniej dziewczęta pokazały się również publiczności i oceniającym na znajdującym się obok MOSiR-u lodowisku.
Współorganizatorem imprezy był Urząd Miejski w Zabrzu.