Rozstrzygnięcie XX Konkursu rysunkowego „Jesienne Zabrze”.

22.10.2009

 Komisja składającą się z plastyków i nauczycieli nauczania zintegrowanego oceniała talent autorów ponad 700 prac z 54 placówek oświatowych. 

 

Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu z cyklu Zabrze moje miasto pod hasłem „Jesienne Zabrze” było ukazanie piękna przyrody naszego miasta. Laureaci wykazali się  wielką pomysłowością, talentem, wrażliwością estetyczną i umiejętnościami plastycznymi.

Zapraszamy na otwarcie wystawy oraz rozdanie nagród do OPP3 ul. Opolska 29 w dniu 29 października 2009 r. o godz. 14.00.

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA
I miejsce SONIA GRZESIAK PRZEDSZKOLE 19 WANDA SKOWRON
II miejsce JULIA ANKOWSKA PRZEDSZKOLE 35 MAGDALENA KASPEREK
III miejsce DAWID MACHULIK PRZEDSZKOLE 12 GRAŻYNA SZEWCZYK
Wyróżnienie MAJA POHL PREDSZKOLE 33 BOŻENA PAWLICZEK
Wyróżnienie ALICJA KITEL PRZEDSZKOLE 40 DANUTA KOZŁOWSKA

KATEGORIA: I-III
I miejsce MATEUSZ OLEŚ SP 43 KATARZYNA CISZEWSKA
II miejsce ROKSANA KELISZEK SP 42 MARIOLA WIŚNIEWSKA
III miejsce OSKAR KURZACZ SP 43 KATARZYNA CISZEWSKA
Wyróżnienie JULIA BOGNER SP 24 AGNIESZKA MATUSIAK
Wyróżnienie SZYMON MAZUR SP 14 BARBARA BĄK
Wyróżnienie ALICJA PRZYGRODZKA SP 26 ILONA WAŁECZEK

KATEGORIA: IV-VI
I miejsce NINA KOIK SP 26 ELŻBIETA DYL
II miejsce MARCIN KOWALCZYK SP 32 MAGDALENA KOIK
III miejsce DOMINIKA SCHELIGA SP 32 MAGDALENA KOIK
Wyróżnienie ROBERT NOWAK SP 6 JOANNA BOŻĘTKA

KATEGORIA: GIMNAZJUM
I miejsce ANNA ZADWORNY GIMNAZJUM 21  JOANNA NAGÓRNA
II miejsce ANNA PILCH GIMNAZJUM 21   URSZULA SKORZYCKA
III miejsce ALEKSANDRA KACZMAREK GIMNAZJUM 9  DANUTA KUSZ

KATEGORIA: PLACÓWKI INNE
I miejsce KLAUDIA GATNER ŚWIETLICA ”DOM” IWONA JANOSZ
II miejsce DANIEL ŁASZEWSKI ZSS 39 ALEKSANDRA PIOTROWSKA
III miejsce AGNIESZKA RYCHLIK ZSS 41 ALINA DEJA
Wyróżnienie MICHAŁ GRIMA ZSS 41 ALINA DEJA
Wyróżnienie DARIA MAŁKOWSKA ZSS 38 HALINA MORDZAK
ARLETA NOCOŃ
ELŻBIETA KLINOWSKA

KATEGORIA: OPP I-III
I miejsce SEBASTIAN BOROWICZ OPP2 WIESŁAW DAREWSKI
II miejsce DOMINIKA BUREK „PASTEL” ELŻBIETA KUPNY
III miejsce HANNA BYSTRZYKOWSKA OPP3 MAŁGORZATA PACHOLCZAK
Wyróżnienie PATRYK WARZECHA OPP3 MAŁGORZATA PACHOLCZAK
Wyróżnienie MAGDALENA CZECH „PASTEL” ELŻBIETA KUPNY

KATEGORIA: OPP IV-VI
I miejsce MAGDALENA GABOR OPP3 JOANNA NAGÓRNA
II miejsce SANDRA STASZEWSKA OPP3 MAŁGORZATA PACHOLCZAK
III miejsce MARTYNA OCIEPKA „PASTEL” ELŻBIETA KUPNY
Wyróżnienie MAGDALENA TARZA OPP1 ELŻBIETA DYL

KATEGORIA: OPP- GIMNAZJUM-PONADGIMNAZJALNE
I miejsce AGNIESZKA GRZESIK OPP2 WIESŁAW DAREWSKI
Wyróżnienie NICOLA COLGA OPP1 ELZBIETA DYL
Wyróżnienie EMILA DUKA OPP1 ELŻBIETA DYL