Prezydent Zabrza nagrodziła sportowców

13.10.2009

13 października o godz. 9.30 w budynku Klubu Sportowego ISKRA przy ul. Wolności 392 odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Zabrze za wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Podczas uroczystości młodzi sportowcy zaprezentowali swoje umiejętności, a także odebrali nagrody pieniężne oraz dyplomy z rąk Pani Prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik oraz w-ce przewodniczącego Rady Miejskiej Mariana Czochary.
Nagrody otrzymali:

• zespół KS Mostostal Zabrze Holding S.A. za zdobycie III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek w tenisie ziemnym, Zabrze 15-17.09.2008 r. w składzie:
Katarzyna Kłaczek
Izabela Rasińska
Aleksandra Piecha
Manuela Jaworska
Marta Galicka
• zespół KS Mostostal Zabrze Holding S.A. za zdobycie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Kadetów w tenisie ziemnym, Poznań 12-14.09.2008 r. w składzie:
Marcel Stach
Patryk Janik
Mateusz Piotrowski
Tomasz Dąbrowski
• Andrzej Kapaś za zajęcie III miejsca w grze podwójnej w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 21
w tenisie ziemnym, Poznań 14-18.07.2008 r.
• Grzegorz Idziaszka, zawodnik Klubu Sportowego „Fux” – Zabrze, za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Kick-boxingu (formuła Muay Thai), Łąck 17-19.10.2008 r.
• Przemysław Miszka – trenera Grzegorza Idziaszka
• Lidia Fidura, zawodniczka GKS „Walka-Makoszowy”, za zajęcie I miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy Kobiet w boksie, Yambol (Bułgaria) 9-14.12.2008 r.
• Andrea Chorubczyk, zawodniczka Klubu Sportowego „Olimp” Zabrze, za zajęcie:
– III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, Zabrze 18-19.10.2008 r.
– VIII miejsca w Mistrzostwach Świata Juniorów w Kulturystyce i Fitness, Pilzno (Czechy) 06-07.12.2008 r.

• zawodniczki Klubu Sportowego „ISKRA” Zabrze:

Marta Gintrowska – 3 miejsce w ćwiczeniach wolnych i finalistka w ćwiczeniach na poręczach podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Patrycja Maszota – 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych i finalistka na równoważni podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Klaudia Dec – 1 miejsce w wieloboju, skoku oraz ćwiczeniach na poręczach podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Konrad Kacprzyk – 2 miejsce w wieloboju juniorów, w skoku i ćwiczeniach na poręczach podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej – 13-14.06.2009 r.
Katarzyna Środoń – zawodniczka 6 miejsce w wieloboju seniorek, 5 miejsce w ćwiczeniach na poręczach,
4 miejsce w ćwiczeniach wolnych podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski
Dajana Ilnicka – 7 miejsce w wieloboju seniorek, 7 miejsce w ćwiczeniach na równoważni i ćwiczeniach wolnych podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski
Marian Pieczka – trener Konrada Kacprzyka i Przemysława Lisa Konrad Kacprzyk – j.w.
Przemysław Lis – 3 miejsce w skoku podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski
Danuta Bomba – trenerka Glorii Zielskiej, Marty Gintrowskiej, Patrycji Maszoty Marta Gintrowska – j.w.
Gloria Zielska – 2 miejsce w ćwiczeniach na równoważni podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Patrycja Maszota – 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Leonard Morciniec – trener Glorii Zielskiej i Ewy Zając Gloria Zielska – 2 miejsce w wieloboju i skoku podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2009
Ewa Zając – 3 miejsce w ćwiczeniach na poręczach podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski
Aleksander Yaresko – trener Klaudii Dec Klaudia Dec – j.w.