Zmiana terminu szkolenia dla przedsiębiorców

02.10.2009

Informujemy, że szkolenie pn.:„Skuteczne zarządzanie w firmie – czyli kierowanie zespołem, organizacja czasu pracy, relacje interpersonalne oraz zarządzanie produkcją”, które zaplanowane zostało7 października, odbędzie się w nowym terminie, tj. 30 października od godz. 9.00 do 15.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu, przy ul. Wolności 286, w sali nr 100.

Ponadto informujemy, że są jeszcze wolne miejsce na to szkolenie. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową (dostępną w wersji elektronicznej poniżej) oraz dostarczyć ją w jedną z poniższych dróg:

1. mailowo pod adres: mwladowska@um.zabrze.pl;
  2. faxem: (0-32) 37-33-485 ;
  3. lub osobiście do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, ul. Wolności 286, pok. 109.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział oraz zakres zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Dodatkowych informacji udziela Pani Magdalena Władowska – pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pod numerem tel. (0-32) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Wolności 286.