Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

23.09.2009

7 października od godz. 9.00 do 15.00 w sali nr 100 Urzędu Miejskiego przy ul. Wolności 286 odbędzie się kolejne już bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców pn. „Skuteczne zarządzanie w firmie czyli kierowanie zespołem, organizacja czasu pracy, relacje interpersonalne oraz zarządzanie produkcją”.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział oraz zakres zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Aby zgłosić swój udział, w szkoleniu należy wypełnić kartę zgłoszeniową (dostępną
w wersji elektronicznej poniżej)
oraz dostarczyć ją w jedną z poniższych dróg:
1. mailowo pod adres: mwladowska@um.zabrze.pl;
2. faxem: (0-32) 37-33-485 ;
3. lub osobiście do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, ul. Wolności 286, pok. 109.

Uwaga: O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń!

Dodatkowych informacji udziela Pani Magdalena Władowska – pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pod numerem tel. (0-32) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109
w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Wolności 286.