III Bieg Rodzinny Zabrzańskim Szlakiem Zabytków Techniki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze

03.09.2009

12 września odbędzie się III już Bieg Rodzinny Zabrzańskim Szlakiem Zabytków Techniki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze, którego start zaplanowano w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Matejki 6 w Zabrzu. Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 11.00.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody, w klasyfikacji Biegu Rodzinnego dla rodziny – weekendowy wyjazd do Ostoi Górskiej w Koninkach. Ponadto w klasyfikacji każdej kategorii wiekowej zostaną wręczone puchary dla zwycięzców, a dla pierwszych trzech zawodników zaplanowano nagrody rzeczowe i dyplomy. Przewidziano upominki dla wszystkich uczestników biegu.

Zawodnicy pokonają trasę długości 1,3 km oraz 2,3 km – nawierzchni utwardzonej. Bieg zostanie rozegrany na ograniczonym ruchu ulicznym. Organizator zapewnia szatnie (hala MOSiR). Bieg zostanie rozegrany bez względu na warunki pogodowe.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w imprezie proszeni są o przesyłanie zgłoszeń (z podaniem roku urodzenia) do 10 września na adres mailowy: bbober@um.zabrze.pl lub pod nr fax: (032) 271 72 76.

Więcej informacji na temat imprezy w załączniku poniżej.